Cestovní pojištění

Věděli jste, že se v Kooperativě můžete pojistit v základní nabídce léčebných výloh až do výše 3.000 000 Kč? A pojistí Vás samozřejmě i proti dalším rizikům, které Vás mohou nečekaně na Vašich cestách potkat. A to už se vyplatí, ne? Nechte proto starosti doma a pojistěte se!

Cestovní pojištění Kolumbus a Kolumbus Abonent

Kooperativa pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1991 jako vůbec první komerční pojišťovna v bývalém Československu a je druhou největší pojišťovnou na trhu s podílem 20,5 %. Jde tedy o instituci tradiční a důvěryhodnou. Svým klientům nabízí 2 základní typy cestovního pojištění, které můžete sjednat také online: Kolumbus (určené pro jednorázovou cestu) a Kolumbus Abonent  (pro všechny, kteří během jednoho roku vycestují častěji). Základní pojištění zahrnuje úhradu léčebných výloh, doplňkově pak i náklady při zásahu horské služby, ztrátu zavazadel či odpovědnost za škody, které případně způsobíte, a další.,
Výhody pojištění u Kooperativy

    Zdarma pojištění pro děti do 6 let při cestování s dospělou osobou
    Starší děti do 18 let mají 50% slevu
    Zdarma nepřetržité asistenční služby  

Srovnejte Kooperativu s dalšími pojišťovnami
Dostali jste nabídku na uzavření cestovního pojištění od Kooperativy? Vyzkoušejte srovnání cestovního pojištění  a přesvědčte se, jestli je cestovní pojištění od Kooperativy pro vás to nejlevnější a nejvýhodnější. Na serveru aktuálně nenabízíme uzavření cestovního pojištění od Kooperativy, ale věříme, že si u nás vyberete ještě výhodnější pojištění na cestu do zahraničí.

Cestovní pojištění - Kooperativa pojišťovna

Cestovní pojištění je zapotřebí vyřešit opravdu obezřetně, jelikož ne všechny pojišťovny jsou schopny jej nabídnout opravdu levně a v kvalitním provedení. V současné době je ideální cestovní pojistky porovnávat a hledat tak nejvýhodnější řešení, které se může nabízet. Výbornou volbou je třeba web uspory.cz, který dokáže okamžitě najít nejlevnější možnou pojistku na trhu se vším všudy. Momentálně nabízí hodně zajímavé cestovní pojištění Kooperativa pojišťovna. Tato společnost patří mezi nejtradičnější poskytovatele pojistek na území Evropy a dokáže nabídnout pojištění podle vašich představ. Buďme ale přesnější a na cestovní pojistky u Kooperativy se zaměřme podrobněji.

Druhy cestovního pojištění u Kooperativy

Možnosti pojištění u společnosti Kooperativa jsou značně variabilní a není problém najít mezi pojistkami takovou, která se vám bude nejvíce hodit. Jmenovat bychom mohli třeba cestovní pojištění Kolumbus, jež funguje jako krátkodobá pojistky kryjící základní i rozšířená rizika při jednorázové cestě do zahraničí. Jestliže ale jezdíte mimo českou republiku častěji, pak se vám zcela jistě vyplatí cestovní pojištění Kolumbus Abonent. To je typické především tím, že ochrání efektivně i při dlouhodobém pobytu v zahraničí anebo opakovaných pobytech.

Porovnání pojistek ušetří peníze

I když si ale budete třeba pojištěním u Kooperativy z hlediska ceny a jeho vlastností jisti, bude zapotřebí porovnat pojistky a opravdu se přesvědčit o tom, že se jedná o nejlevnější pojištění se vším všudy. Mnohdy tomu tak totiž být nemusí. Výborné možnosti porovnání pojistek nabízí internetové stránky uspory.cz. Porovnat si tady můžete celou řadu různých pojistek a vybrat si, která vám bude nejvíce vyhovovat. Možná se tak utvrdíte v tom, že cestovní pojištění Kooperativa pojišťovna poskytuje opravdu velmi výhodně.